Oběžník  SSK  Praha 6  -   září 2014

1.       Výbor klubu se sešel ve čtvrtek 4. 9. a projednal jednak aktuální záležitosti v činnosti klubu, jednak  některé aspekty na klubovou činnost v roce 2015.

2.      V neděli 14.9 pořádáme v Sedleci na střelnici Magnum závod Pražského střeleckého festivalu v libovolné pistoli. Začátek závodu je v 9.00 hodin, prezentace účastníků od 8.30 hod. Výbor zve na tento závod i členy, kteří tuto disciplínu nestřílejí, protože máme zájem na perfektním průběhu jako pořadatelé. Proposice jsou vyvěšeny na střelnici a najdete je i na Webu.

3.      4. kolo klubového žebříčku se bude konat ve čtvrtek 25.9, tentokrát na střelnici Duel, protože střelnice Magnum je obsazena nějakou velkou akcí. Předpokládám, že využít bufet na Magnum bude možné. Začátek jako obvykle v 16.00 hodin. Bude to poslední kolo ve čtvrtek, protože vzhledem k soumraku bude poslední „žebříčkový“ závod v sobotu. Bude to „mikulášská“. Datum bude upřesněno, místo střelnice Magnum, začátek v 9.30 hod .

4.      Výsledky našich především pistolářů najdete na našich webových stránkách, včetně fotek, které pořizuje Miloš Cvrk a je možno si je stáhnout !

5.      Pro rok 2015 počítáme s následujícími závody do žebříčku :

Novoroční mini (v sobotu po Novém roce),  další závody vždy poslední čtvrtek v měsíci v dubnu, květnu, červnu a září (od 16.00 hod.) a konečně Mikulášská (v sobotu 9.30 hod., datum bude upřesněn).   

V příštím roce uspořádáme rovněž klubové přebory v disciplínách SP 5+30, LM a SpM 30 vleže, a možná i v libovolné pistoli.

 

Aktivity v oblasti vojenské historie a střelby z armádních zbraní, spojené i se zájezdy na zajímavá místa, připraví Karel Bína a David Šulc. Budete o nich včas předem informováni, je ovšem nutné sledovat pravidelně naše webovky (www.sskpraha6.cz).

 

Připomínám ještě, abyste si zkontrolovali, zda máte řádně zaplacené příspěvky na rok 2014, protože konec roku se blíží a závěry z neplacení znáte.

 

Členy klubu zdraví                                                     Honza  Brych