Oběžník  SSK Praha 6  -  září 2007

 

Zdravím všechny členy klubu a doufám, že se již vzpamatovali po letních dovolených, zahraničních zájezdech, práci na zahradě nebo na chalupě, a jsou plni elánu věnovat něco ze svého volného času sportovní střelbě a to především našemu klubu.

Přečtěte si, prosím, pozorně tento oběžník, protože obsahuje důležité informace k organizační práci klubu.

 

1. Podzimní program klubové činnosti 2007

 

27.září – čtvrtek  - Sedlec, střelnice Magnum – 16.00 hodin -klubový žebříček StPi + StPu podle známých pravidel

7. října – neděle – Sedlec, střelnice Magnum – 8.00 hodin – Pražský střelecký festival – závod v libovolné pistoli 60 ran  (jsme pořadateli)

25. října – čtvrtek – Sedlec 16.00 hodin – klubový žebříček

17. listopadu – sobota – Sedlec 9.00 hodin – klubový žebříček

pouze předpokládaný termín 8. prosince – sobota – Sedlec 9.00 hodin – finále klubového žebříčku a Mikulášská cena. Termín bude ještě upřesněn s ohledem na nyní neznámý zimní kalendář soutěží VzPi

 

Výbor SSK Praha 6 se schází podle potřeby, pokud chcete jeho jednání navštívit, jste vítáni, ale informujte se u někoho z členů výboru na termín a místo (obvykle to bývá v restauraci Locusta proti FTVS na Evropské třídě, ale může být i změna).

 

2. Klubové oběžníky a internetová stránka našeho klubu

 

Vzhledem k tomu, že škrty v rozpočtech jsou v poslední době silně v módě, a náklady na rozesílání oběžníků 4x – 5x do roka nejsou zanedbatelné, rozhodl se výbor klubu zřídit vlastní stránku, kde budou všechny potřebné informace o klubu a jeho činnosti. Zásluha na zřízení patří především Petru Brejšovi a Oldovi Víznerovi, kus práce odvedli i další členové výboru.

Adresa naší stránky je :     www.sskpraha6.cz

Stránka je již v provozu, můžete se okamžitě přesvědčit.

Respektujeme, že někteří zejména starší členové klubu nemají přístup k internetu, nebo si s ním příliš netykají, budou proto dostávat oběžníky v psané formě jako dosud. Musí ale o tento servis požádat písemně nejpozději do konce listopadu, abychom to mohli zorganizovat do konce roku a hlavně pro rok 2008. Prosím, veďte to v patrnosti, další oběžník bude již expedován tímto způsobem. Kdo se včas nepřihlásí, oběžník poštou nedostane! A jestli si ho přečte na internetu bude čistě jeho věc.

 

3. Klubové příspěvky

 

Spolu s pokladníkem klubu Karlem Frýbou jsme provedli kontrolu placení příspěvků s následujícím výsledkem :

 

Nemají zaplaceno :

Bada (600), Černý (600), Hurt (600), Sýkora (1200), Sýkorová (1200), Hrůza (600)

Demuth (300), Koloušek (300), Pacner (300), Salamánková-Sváčková (300), Filip (300), Marek (300), Širl (600)

 

Zvažte, že jsme organizací ryze dobrovolnou, která si peníze netiskne, ani je nedostane od nikoho, než od svých členů. Neradi ukončujeme členství z důvodu nezaplacení příspěvků, pokud nemáte čas nebo z jakéhokoliv jiného důvodu  možnost pokračovat, sdělte to a domluvíme se.

 

     4. Odprodej nadbytečného materiálu členům klubu

 

Výbor SSK Praha 6 rozhodl o odprodeji  nadbytečného střeleckého materiálu. Organizačně zajišťují Ing. David Šulc a Ing. Honza Brych v druhé polovině září až říjnu 2007. Bližší informace mohou členové klubu dostat od obou jmenovaných telefonicky popř. emailem.

 

 

V Praze 30. 8. 2007

 

Ing. Honza Brych  v.r.

předseda výboru SSK Praha 6