Sportovně střelecký klub Praha 6

"2021"

Klubový žebříček 2021
Vážení členové klubu, letošní žebříček by se měl přeci jen navzdory covidu přeci jen uskutečnit. Místo Novoročního se bude konat Prázdninové MINI v letním termínu ve čtvrtek 15.07., od 16:00 do 17:00 hodin na střelnici Magnum. Další čtyři kola jsou plánována od září. Termíny budou uvedeny v oběžníku, případně rozeslány emailem. Doufám, že se MINI zúčastníte v co největším počtu a nevynecháte příležitost k všeobecnému setkání. Chtěl bych poděkovat Davidovi za plán letošního žebříčku a aktivity s tím spojené.
Výbor SSK se sejde 1.7. v 18:00 hodin v restauraci Nad Alejí na Petřinách.
Petr

7.června 2021
Aktuálně na stránkách ČSS lze nalézt Vyjádření NSA k aktuálně platnému opatření k provozování soutěží v amatérském sportu, tedy i střeleckých.
PB

Veselé Velikonoce
.... aneb čím nás krmí aktuálně média. Pár citací a otázek: Jestli se lidi utrhnou ze řetězu, máme veliký průser, řekl Blatný. Proč jsou na řetězu?
Desítky lidí z Česka se nechaly proti nemoci covid-19 naočkovat v Srbsku, které nabídlo cizincům bezplatnou vakcinaci o minulém víkendu.
Lidé nyní nemohou odjet ani na své chaty a chalupy, protože ty jsou v jiných okresech. A Srbsko je jaký okres?
Blatný zároveň odmítl, že by lidem z Prahy dovolil cestovat do okolních okresů, tedy Praha-východ a Praha-západ. Podle něj by tam pak dělali to samé, co ve městě. Řekl, že někteří lidé se neumí chovat. V posteli dbám na slušné vychování nebo dělám to samé?
Mraky lidí na pražské náplavce. K opatřením jsou už apatičtí, přiznali strážníci. Mraky lidí nebo strážníci?
Doc. Koutná tvrdí, že lidé by měli převzít zodpovědnost sami za sebe a pečovat o svůj imunitní systém, a ne jen slepě čekat na spásu v podobě očkování.
Ale prohlubovat tyto problémy rezignací na životosprávu, hádám, není šťastné?
Dodávám: S tím si Kefalín nedělejte starosti, lidí je jako sraček, řekl poručík Hamáček.
Nezákonné. Soud smetl požadavek státu mít při návratu do ČR negativní test.
Máme se řídit rozhodnutím soudu nebo zdravým rozumem? Používá soudce zdravý rozum?
Zkuste si odpovědět sami a nezapomínejte, co jste. Ještě jednou Veselé ...
PB

27.3.2021 sobotěnka
Veselé Velikonoce,
všem lidem dobré vůle. Doufám, že po velikonočním období bude líp a dubnové počasí ukáže, co umí. Pokud to fyzicky dáváte,pečlivě a přiměřeně sušte. Nezapomínejte na pravidelné procházky a zažívací ústrojí nepřetěžujte nadměrnou dezinfekcí. Jaro už je tady a nouzový stav taky jednou bude končit. Vyžente pavouky z hlavně a dýchejte život, dokud můžete. Jo, doufám, že máte uhrazené příspěvky na 2021. Mějte se faj a na střelnici někdy naviděnou co nejdřív.
PB

1.3.2021 pondělí
Veselé Velikonoce,
bude toto přání letos naplněno? Neustávající mediální cirkus, podporovaný exibováním zvolených představitelů, cílených soudních rozhodnutí, .... Co nás ještě čeká? V každém případě byl vládou vyhlášen nouzový stav a v jeho rámci řada mimořádných opatření až do 28. března. V každém případě bude pokračovat období, kdy každý může projevit svojí odpovědnost. Přeji všem dostatek energie, chuti to zvládnout a slunce nejen v duši.
PB

14.2.2021 neděle
Ufff,
poslední dny dostávala morálka a svědomí na frak v podání našich zvolených zástupců. Na to, že to běžně a dlouhodobě mnoho měsíců dělali někteří novináři v honbě za "čím si", už si jedinec mohl zvyknout. Z veřejnoprávních médií každodenní masáž majitelů restaurací a dalších živností využívajích služeb populaci vyčnívala před názory většinové populace i odborné veřejnosti. Coronavirus a jeho klony jsou při šíření dokonale apolitické, přesto byly dokonale využity při hlasování sic jedinců, ale zdá se, že především věrných nohsledů názorů svých politických vůdců a jejich sekretariátů.
Po dnešku se zdá, dík hejtmanům a vládě, že ještě nejsme úplně na dně, které, jak se zdá, už vyplňují jen peníze. Okolní státy nemají jiné ani výrazně odlišnější nástroje ke zvládání epidemie, ale dle dostupných informací zvládají epidemii úspěšněji.
Ptám se proč? Je to jen o lidech, o úrovni vzdělání? Nechybí nám přeci jen vize společnosti, ke které bychom měli směřovat a vychovávat k ní své potomky a následovatele? A jak by do toho měla zapadat sportovní střelba, náš oblíbený koníček? Přeji všem v náročném a následujícím období klid a slunce nejen v duši. Jaro bývá veselejší zimy.
PB

Členské příspěvky 2021
Vážení členové klubu, vám je určen první letošní oběžník. Oběžník si také můžete stáhnout ve formátu PDF. Při platbě se řiďte pokyny uvedenými v oběžníku. Prosím nepodceňujte tuto povinnost. Děkuji Honzovi za zpracování oběžníku.
Příspěvky je možné též uhradit po dohodě (telefonem nebo e-mailem) přímo Jardovi, ale pouze do 10.února.
Petr

Novoroční závod Mini
jsme letos nemohli uspořádat ze známých důvodů.


Některé ze starších zpráv z předchozích let můžete nalézt v odkazech níže:

2020 2019 2018 2017
2016 2015 2014 2013 2012
2011 2010 2009 2008 2007

Domů Kontakt Statistika