Vážení členové Klubu SSK 0023

 Děkuji Vám všem, ukázněným členům, neb zbraně byly v plném počtu (od pátku do neděle) odevzdány do skladu a tak další termíny určené k odevzdání ruším.

 Kontrola Policie ČR tedy bude 12. 12. 2013 a doufám, že bez problémů.

 

 

Připomínám!

V lednu 4. 1. 2014, je to sobota, máme „Novoroční výstřel“ od 9,30 na střelnici Magnum.

 Vyzývám členy k možnosti si odkoupit klubové zbraně (Margoliny, Toz 35, VzdPi Tau 5 (sběratelské unikáty nízká výrobní čísla) a Tau6, VzdPu Slavia, Suhl, malorážky CM-2).

 Řada z Vás, bohužel, nechodí jak na klubové závody, tak ani na jiné podniky, přesto máte nafasovaný materiál klubu např. dalekohledy, vzd.zbraně atd. – viz naše evidence materiálu. Klub vynaložil úsilí pro Vaši sportovní činnost, proto Vás vyzývám k odpovědnosti - buď k vrácení, nebo si odkoupení (zůstatkové ceny). Pořádek je třeba udělat i v těchto drobnostech.

 Klub se bohužel potýká s existenčními a administrativními problémy a od nového roku nás zasáhne i novela Občanského zákoníku, a to znamená další úřední šimfování (musí být změna v názvu klubu). Nemluvě o novele zákona o zbraních č. 219/2002 (novela 170/2013) – vřele doporučuji přečíst – účinnost od 1. 7. 2014, která se nás dotkne také a celé řady Vás také (perkusy, černoprach atp.). Bývá zvykem, že se vyhlásí amnestie na zbraně s novelou zákona, uvidíme.

 Přes tato negativa, Vám přeji, vše do černého, a nejlépe do desítky!

Ing. Karel Bína, hospodář klubu

kbina@volny.cz