SP 5+30
1.kolo 05.05. Pražský pohár 2009 m, j, s, ž, jky, sky, sd, md, Pha 6, Sedlec 0023
2.kolo 28.05. Pražský pohár 2009 m, j, s, ž, jky, sky, sd, md, Pha 6, Sedlec 0023
3.kolo 30.05. Pohár J.Krofty m, j, s, ž, jky, sky, sd, md, Pha 9, Chaloupky 0121
4.kolo 11.06. Pražský pohár 2009 m, j, s, ž, jky, sky, sd, md, Pha 6, Sedlec 0023
5.kolo 06.09. Slánská liga m, j, s, ž, jky, sky, sd, md, Slaný 0251
6.kolo 26.09. VC Letova m, j, s, ž, jky, sky, sd, md, Pha 9, Chaloupky 0121
SP 30+30 - m, s
1.kolo 02.05. Memoriál plk.Pavliče m, s Česká Lípa 0003
2.kolo 31.05. Lounská sportka m, s Louny 0587
3.kolo 06.06. VC Chaloupek m, s Pha 9, Chaloupky 0121
4.kolo 19.09. VC Středočeského kraje m, s, ostatní Poděbrady StČ KS ČSS
5.kolo 27.09. Posázavský pohár m, s Krhanice 0117
6.kolo 03.10. Mem. Vl. Hejla m, s Pha 9, Chaloupky 0121  
SP 30+30 - j, ž, d
1.kolo 19.04. Jarní soutěž Dukly Plzeň j, ž, d Plzeň, Lobzy 0370
2.kolo 04.05. Pražský pohár 2009 j, ž, d Pha 9, SSK DUEL 0069
3.kolo 25.05. Pražský pohár 2009 j, ž, d Pha 6, SSK DUEL 0069
4.kolo 06.06. VC Chaloupek j, ž, d Praha 9, Chaloupky 0121
5.kolo 15.06. Pražský pohár 2009 j, ž, d Pha 6, SSK DUEL 0069
6.kolo 20.09. VC Pelhřimova j, ž, d Pelhřimov 0353  
LP 60
1.kolo 19.04. Aprílová libovolka m, s, ostatní Pha 6, SSK MAGNUM 0021
2.kolo 17.05. Mem. ZMS Hrnečka m, s, ostatní Pha 6, SSK P6 0023
3.kolo 21.06. VC MAGNUM m, s, ostatní Pha 6, SSK MAGNUM 0021
4.kolo 23.08. Letní libovolka m, s, ostatní Pha 6, SSK MAGNUM 0021
5.kolo 19.09. VC Středočeského kraje m, s, ostatní Poděbrady StČ KS ČSS
6.kolo 04.10. Praž. střel. festival m, s, ostatní Pha 6, SSK P6 0023  
RP 2×30
1.kolo 20.04. Pražský pohár 2009 m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
2.kolo 11.05. Pražský pohár 2009 m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
3.kolo 16.05. Mem. ZMS Hrnečka m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
4.kolo 01.06. Pražský pohár 2009 m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
5.kolo 20.06. Mem. K.Streita st. m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
6.kolo 06.09. Praž. střel. festival m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069  
StP 3×20
1.kolo 27.04. Pražský pohár 2009 m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
2.kolo 16.05. Mem. ZMS Hrnečka m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
3.kolo 18.05. Pražský pohár 2009 m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
4.kolo 08.06. Pražský pohár 2009 m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
5.kolo 20.06. Mem. K.Streita st. m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
6.kolo 06.09. Praž. střel. festival m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069  
VP 15+15
1.kolo 04.05. Pražský pohár 2009 m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
2.kolo 17.05. Mem. ZMS J.Hrnečka m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
3.kolo 25.05. Pražský pohár 2009 m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
4.kolo 15.06. Pražský pohár 2009 m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
5.kolo 21.06. Mem. K.Streita st. m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
6.kolo 05.10. VC Slaný m, s, ostatní Slaný 0251  
VStPi 15+15
1.kolo 04.05. Pražský pohár 2009 m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
2.kolo 17.05. Mem. ZMS J.Hrnečka m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
3.kolo 25.05. Pražský pohár 2009 m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
4.kolo 15.06. Pražský pohár 2009 m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
5.kolo 21.06. Mem. K.Streita st. m, s, ostatní Pha 6, SSK DUEL 0069
6.kolo 27.09. VC Slaný m, s, ostatní Slaný 0251