Oběžník  SSK Praha 6 – 1/2018   (Leden 2018)

Účasti členů výboru na závodě MINI jsme využili ke krátkému projednání některých věcí.

Především připomínáme všem členům, že povinnost zaplatit členské i klubové příspěvky je do 20. února. Členové, kteří nemají zaplaceno již druhý rok, přestávají být členy klubu, mějte to prosím na paměti. Řada přítomných na závodě MINI využila přítomnosti klubového pokladníka Karla Frýby a zaplatila v hotovosti na střelnici. Ostatní mají možnost zaplatit na klubový účet 160 496 359/ 0800, jako variabilní symbol pište buď datum narození (což je lepší), nebo číslo legitimace (což se týká jen těch, kteří jsou členy ČSS). Svazové příspěvky jsou 500,- Kč, klubové 600,- Kč. Pokud nemáte povědomost, zda máte zaplaceno, obraťte se na pokladníka K. Frýbu, nebo případně na mě (Brych).

Sportovní kalendář klubu upřesníme podle termínové listiny závodů, kterých se naši členové – pistoláři účastní, pravděpodobně se výbor sejde v únoru – termín a místo ještě není stanoveno, bude samozřejmě na stránkách dostatečně včas.

Pro tuto chvíli jsou to všechny informace, které jsem měl předat. Přeji všem našim věrným samé dobré věci v roce stého výročí vzniku Československa, což je určitě moment, který stojí trochu za zamyšlení.

Za výbor SSK Praha 6

Honza Brych