Zápis ze schůze výboru klubu, konané dne 16. 3. 2017

 

Přítomni:  J. Brych, J. Smrt, D. Šulc, J. Jech

Program:

1.      Trezorová místnost

2.      Permanentky Sedlec 50 m

3.      Klubové závody

4.      Placení příspěvků (dlužníci viz příloha č. 1)

5.      Zbraně na závody

6.      Propozice na PSF a Hrnečka

7.      Název klubu

8.      Václav Volek

 

1.      Místnost, kde máme uložené zbraně a střelecký materiál, máme pronajatou a platíme za ní velké peníze. Takto pokračovat ještě pár let, tak budeme bez financí. Sháněli jsme jinou dostupnou místnost, která by nám vyhovovala, ale nenašli. A tak jsme se rozhodli zbraně prodat. V prvé řadě střelcům, kteří střílí za klub a reprezentují ho, a pak ostatním. Jakým způsobem a za kolik se domluvíme na další schůzce.

 

2.      Sedlecká střelnice je střelnice komerční, a tak se musí za vstup platit.  Na 50 m střeliště, pro aktivní závodníky náš klub koupí permanentky. Toto je už s vedením klubu Magnum projednáno a prosím závodníky, kterých se to týká, aby mi poslali vyplněnou tabulku s osobními údaji.

 

3.       Byly projednány klubové závody a určeny termíny prvních tří kol. Závody začínají vždy v 16:00 hodin ve čtvrtek.

1.      závod  27. 4. 2017   

2.      závod  11. 5. 2017   

3.      závod    8. 6. 2017

 

4.      Na závody máme zakoupeny 4 stavy na 2 hodiny, proto prosím choďte včas, ať střílíme v klidu a pohodě, díky.

 

5.      Za chvíli je konec března a někteří členové nemají stále zaplaceny příspěvky. Poslední termín pro opozdilce je 10.4.2017, pak se s nimi, bohužel, budeme muset rozloučit. Všichni víme, že příspěvky se platí dokonce ledna. Pak má Karel, pokladník taky povinnosti ke svazu a jak to má dělat, když někteří zapomínají. Více v příloze č.1 na konci dokumentu.

 

6.      Kontrola zbraní proběhla v pořádku, díky našemu zbrojíři Karlovi, hospodáři. Výdej si domluví každý sám po domluvě s Karlem za předpokladu, že má zaplacené všechny příspěvky.

 

7.      Propozice na naše závody, které letos pořádáme, napíše a pošle Jaromír. Jsou v květnu a v srpnu závody z LP  na 60 ran.  V květnu je to Memoriál ZMS Jiřího Hrnečka a v srpnu Pražský střelecký festival, viz aktuální kalendář ČSS.

 

8.      Náš nový oficiální název zní SSK Praha 6 z.s. 0023

 

     ( z.s.= zapsaný spolek).

 

9.      A jedna smutná správa. Odešel nám jeden dlouholetý člen klubu Václav Volek. Na poslední cestě se s Václavem bylo za náš klub rozloučit 7 členů.

 


Pokud budete mít někdo nějaké rady, připomínky, dobré nápady a návrhy, dotazy a jiné, dejte o sobě vědět.

Jinak přeji v letošním roce všem hodně zdraví a spoustu vydařených závodů.

 

Předseda klubu Jaromír Jech

 

Příloha č.1 (neuhrazené příspěvky dle evidence pokladníka):