Oběžník  SSK  Praha 6 - prosinec 2007

 

Pro členy našeho klubu máme několik důležitých zpráv. Sledujte proto pozorně klubové stránky, ať Vás to někdy nezaskočí.

 

  1. Výbor SSK na své schůzi 6.11.rozhodl o zvýšení klubového příspěvku o 100,- Kč, tedy na 400,- Kč ročně. Důvodem je potřeba hospodařit s vyrovnaným rozpočtem. Příspěvek Českému střeleckému svazu zůstává ve stejné výši jako letos, tj. 300,- Kč.

 

  1. Placení příspěvků je nutné uskutečnit do 15. února, pokud se tak nestane, dostává člen pokutu 100,- Kč a odebírá se mu veškerý zapůjčený materiál do doby, než bude částka uhrazena. Členové klubu, kteří nemají ještě zaplaceny příspěvky za rok 2007, ztratí členství v klubu, pokud nezaplatí do 31.12.2007.

 

  1. V lednu bude členská schůze klubu, pravděpodobně v restauraci U Viléma, termín a program bude včas na naší internetové stránce.

 

  1. V sobotu 15.12. se od 9.30 hodin střílí v Sedleci finále našeho klubového žebříčku, což bude také poslední příležitost se v tomto roce sejít. Přijďte a nezapomeňte se dobře obléci.

 

  1. Tradiční novoroční závod na nejnižší výsledek budeme střílet v sobotu 12. ledna od 9.30 hodin podle tradičních pravidel. Jsou vítáni i hosté.

 

  1. Výbor rozhodl dále o odprodeji materiálu, který nepoužíváme a je škoda, aby jen ležel ve skladu. Jedná se o : vzduchovky Slavie 631, pistole Margolin, malorážky Standard 150 („Haenel“) a SM2. Zájemci se mohou přijít podívat a vybrat si vždy první čtvrtek v měsíci od 16.30 do 18.00 hodin na střelnici, počínaje březnem ( je to 6.3.). Domluvte se v případě zájmu s hospodářem klubu ing. Davidem Šulcem..

 

Výbor SSK Praha 6 přeje všem členům klubu, pokud se neuvidíme na finále žebříčku, klidné a spokojené prožití Vánoc a do roku 2008 hodně zdraví, štěstí a zdaru a v neposlední řadě elán a chuť udělat něco pro sportovní střelbu a pro náš klub.

 

 

                                                                                                  ing. Jan Brych

                                                                                            předseda výboru SSK