O b ě ž n í k S S K P r a h a 6

 

- září 2006

 

 

 

Doufám, že jste všichni přečkali letní měsíce ve zdraví a už jste patřičně "nažhaveni" na nějaký, byť trochu rekreační sport.

 

Proto Vám oběžník zasílám všem tentokrát poštou i případně

mailem. Dubnový oběžník měl v tomto směru nějaké zádrhele,

někteří členové hlásili, že jim nedošel a tím se také zamotalo

jedno kolo klubového žebříčku. Někteří se dozvěděli o přeložení termínu, někteří ale nikoliv, takže jsme sice kolo odstříleli, ale nebudeme ho do celkového ročního hodnocení započítávat. To proto, že bychom neradi někoho poškodili.

 

Tak tedy informace k činnosti :

 

1. Klubový žebříček

Vzhledem k tomu, že poslední středa v září je 27. a následuje svátek (28.9.) není vyloučeno, že řada členů bude prchat z Prahy, zvláště bude-li správné babí léto. Žebříčkový závod uděláme tedy

o týden později, to je

4.10. v 16.00 a později do setmění.

 

Současně se omlouvám, že v tomto oběžníku nejsou výsledky předchozích dvou kol (Novoroční mini bylo v dubnovém oběžníku), dám to do dalšího oběžníku všechno.(Mám toho psaní teď nad hlavu)

 

2. Pražský střelecký festival - závod v libovolné pistoli

Tento závod, jehož jsme pořadateli, se koná v sobotu 7.10 na střelnici Magnum v Sedleci. Zvu proto nejen střelce ke střelbě, ale i další členy, ku pomoci s organizací závodu. (Učte se to, my staří tady nebudeme věčně !!!) Začátek je v 8.30 hodin.

 

3. Výbor klubu

Nejbližší schůze výboru SSK Praha 6 je ve čtvrtek 14.9. v 18.30 v restauraci LOCUSTA naproti Fakultě tělesné výchovy a sportu ve Vokovicích. Další termín není ještě určen.

 

4. Výbor na schůzi 11.5. projednal otázku neplacení příspěvků několika členy. Z důvodů nezaplacení příspěvků za dva roky ukončil členství v klubu těmto členům :

Hainall, Irinkov, Stanzel, Širl, Záhořík, Pavlíček

Berte to současně jako upozornění několika málo dalším neplatičům protože příští rok dodržíme striktně termín podle stanov ČSS.

 

 

 

 

 

ing. Jan B r y c h

předseda výboru SSK